Главная   »   Доска объявлений   »   Заявка о помощи   »   Ищу Мошенника Мацко Петра Владимировича

Ищу Мошенника Мацко Петра Владимировича

Ищу Мошенника Мацко Петра Владимировича

Мацко Петро Володимирович (Мацко Петр Владимирович)
тел. 050 071 00 91 (80500710091, 050 071-00-91, +380500710091, 0500710091)
мейл: lviv.market@gmail.com
Вік майже 33 роки (буде в травні), родом з м.Львова
Проживає постійно в місті Вінниця.
Сфери інтересів: сувенірна продукція, статуетки, футбольний інвентар та футбольна атрибутика, в основному колекційна (футболки), кава.

Шахрай із багаторічним досвідом та гарно підвішеним язиком.
Втирається в довіру пропонуючи взаємовигідну співпрацю, отримує кошти на цю спільну "справу" або просить йому позичити гроші на короткий період часу. В результаті ніякої "спільної справи", а позичені гроші вертаються по крихтах протягом років і в неповному обсязі. На сьогоднішній день окрім мене особисто, мені відомо про подібні дії по відношенню до ще 5 людей з різних регіонів України: Львів, Київ, Вінниця, Сумська область.
Ще в 2015 році мною виграно проти нього суд, але виконавча так нічого і не зробила. Зараз проти нього приватним виконавцем відкрито нове виконавче провадження про стягнення боргу та йому в судовому порядку заборонено виїзд за кордон України. Всі підтверджуючі документи у мене є на руках.
Застерігаю всіх від контактів з цією людиною, якщо ви володієте якоюсь додатковою інформацією або ви хочете уточнити деталі пишіть на
waspnest@ukr.net

Пол: Мужской
Дата рождения (день/мес/год): 20.05.85
Место рождения: Львов
Когда последний раз видели?: 2014
Предполагаемое место розыска?: Винница
Кто разыскивает?: пострадавший
Откуда Вы? (стр/обл/н.п.): Украина
Как с Вами связаться? (тел/имейл/др.): мейл
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

ВРозыске.ORG это сообщество добровольцев оказывающих помощь в розыске без вести пропавших людей. Если Вы разыскиваете старого друга, родственника, одноклассника, сослуживца или, не дай бог, ребенка - мы сделаем все что в наших силах чтобы Вам помочь. И у Вас есть причина нам доверять, потому что вместе мы обязательно найдем!

Разыскиваем людей которые способны делать добро другим, не ожидая ничего взамен. Мы знаем, что таких людей много. Однако их гораздо больше, чем мы пока знаем. Давайте объединять усилия, чтобы помочь тем, кто верит, ждет и надеется… → 

Возможно, Вы знаете такого человека...

Наше сообщество в:
Мы ВКонтакте  Мы в Facebook Следите за нами в Twitter   Мы в Youtube