Главная   »   Малишко Соломія Русланівна

Малишко Соломія Русланівна

7 апреля 2012 - Администратор
Малишко Соломія Русланівна

 08.01.2012 року до Голопристанського РВ УМВС в Херсонській області надійшла заява від гр. Малишко Оксани Романівни 22.05.1975 р.н. прож. с. Нова Збур’ївка  вул. Воєнна буд. 123 про те, що 07.01.2012 року близько 19.00 годин в с. Нова Збурївка по вул. Воєнна буд. 123  її неповнолітня донька Малишко Соломія Русланівна 10.11.1996 р.н. пішла з дому на дискотеку в с. Н. Збур’ївка та до теперішнього часу не повернулась. 

 При опитуванні заявниці Малишко О.Р. було встановлено, що її донька в ніч з 07.01.2012 р. на 08.01.2012 р. перебувала зі своєю знайомою Мінською Анастасією Віталіївною 01.04.1995 р.н., яка приблизно о 04.00 год. привела її до місця її проживання, але остання передягнула куртку та пішла у невідомому напрямку поки батьки спали та пішла мати  того дня планувала йти  збирати лікарняні трави. До Голопристанського РВ УМВС відразу не звертались  в зв’язку з тим, що Малишко Соломія Русланівна раніше неодноразово уходила з дому на декілька днів після чого поверталась.

Прикмети розшукуваємої:
На вигляд 15-16 роківв, худорлявої тіло будови, на зріст 165 см., волосся пряме, коричневе, фасон зачіски – каре, обличчя овальної форми, світле, лоб високий, очі голубого кольору, ніс середній прямий, рот - середній, губи - середні, підборіддя вертикальне. Особлива прикмета: шрам розміром 15-20 см. На грудній клітині після операції на серці. Була одягнута чорна в’язана шапка з білою люрексовою ниткою, чорна болонява куртка, чорні штани, туніка з бузково-білими смугами, високі замшеві чоботи чорного кольору.
Зазначений факт зареєстровано до ЖРЗПЗ за №98 від 08.01.2012 року. Підчас виїзду СОГ був проведений огляд місця події, проводилося фотографування, з місця події вилучено  зубну щітку, гребінець, сліди папілярних узорів пальців.

 При встановлені місцезнаходження зниклої або її затриманні прошу Вас негайно повідомити нас по телефону : 8(05539)2-12-01 або 102.

 

{ФОРМА=Написать письмо}

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

ВРозыске.ORG это сообщество добровольцев оказывающих помощь в розыске без вести пропавших людей. Если Вы разыскиваете старого друга, родственника, одноклассника, сослуживца или, не дай бог, ребенка - мы сделаем все что в наших силах чтобы Вам помочь. И у Вас есть причина нам доверять, потому что вместе мы обязательно найдем!

Разыскиваем людей которые способны делать добро другим, не ожидая ничего взамен. Мы знаем, что таких людей много. Однако их гораздо больше, чем мы пока знаем. Давайте объединять усилия, чтобы помочь тем, кто верит, ждет и надеется… → 

Возможно, Вы знаете такого человека...

Наше сообщество в:
Мы ВКонтакте  Мы в Facebook Следите за нами в Twitter   Мы в Youtube