Главная   »   Олесік Роман Аврамович

Олесік Роман Аврамович

7 апреля 2012 - Администратор
Олесік Роман Аврамович

 Рожищенським РВ УМВС України у Волинськiй областi, розшукується безвісті зниклий Олесік Роман Аврамович 30.08.1961 р.н. уродженець с. Зубильне Локачинського району, житель с. Студині вул. Чапаєвська, 3 Рожищенського району Волинської області, 05.01.2012 року біля 10 години пішов з дому в напрямку с. Зубильне Локачинського району та не повернувся і місцезнаходження його невідоме.

 Його прикмети: На вигляд 50-51 рік, зріст 160 см, середньої тілобудови, волосся чорне з сивиною, коротке, вушні раковини відтопирені, очі великі, брови дугоподібні, губи тонкі, підборіддя виступаюче. На верхній та нижній щелепі відсутні передні зуби.

 Особливих прикмет не має. Гр. Олесік Р.А. хворів на цукровий діабет, тяжкої форми та хворобу Паркінсона. При собі мав ампули з лікарським засобом «Інсулін» та шприци.
 Був одягнений: Труси синього кольору типу плавки, штани спортивні синього кольору, сірі брюки, майка тільняшка з синіми та білими полосками, біла футболка з надписами та логотипами символіки Юлії Тимошенко, а саме надпис на спині «Справедливість є і за неї варто боротись», надпис на грудях «Україні волю» та зображення червоного серця, оранжеву рубашку, светр сірого кольору, куртка чорного кольору, черевики з шкірозамінника чорного кольору, які з переду зав’язуються на шнурки, а з внутрішньої сторони застібаються на блискавку.
 При отриманні будь-якої інформації відносно розшукуваного негайно повідомте в нашу адресу: Поштою : 45100, Волинська область, м. Рожище, вул. Незалежностi,93. Еелектронною поштою: vkr13@mws.vol.mia.gov.ua; факс (03368) 2-16-02, тел. (03368) 2-11-52, або 102.

 {ФОРМА=Написать письмо}

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

ВРозыске.ORG это сообщество добровольцев оказывающих помощь в розыске без вести пропавших людей. Если Вы разыскиваете старого друга, родственника, одноклассника, сослуживца или, не дай бог, ребенка - мы сделаем все что в наших силах чтобы Вам помочь. И у Вас есть причина нам доверять, потому что вместе мы обязательно найдем!

Разыскиваем людей которые способны делать добро другим, не ожидая ничего взамен. Мы знаем, что таких людей много. Однако их гораздо больше, чем мы пока знаем. Давайте объединять усилия, чтобы помочь тем, кто верит, ждет и надеется… → 

Возможно, Вы знаете такого человека...

Наше сообщество в:
Мы ВКонтакте  Мы в Facebook Следите за нами в Twitter   Мы в Youtube