Главная   »   Шевченко Наталя Євгенівна

Шевченко Наталя Євгенівна

7 апреля 2012 - Администратор
Шевченко Наталя Євгенівна

 11.01.2011 року до Любашівського РВ ГУМВС України в Одеській області надійшла заява від мешканця с. Бобрик-2 Любашівського р-на Одеської області Попович Наталі Олексіївни 1976 р.н. про те що її донька Шевченко Наталя Євгенівна 15.05.1997 р.н. 03.01.2011 року в обідній час пішла з дому та до теперішнього часу її  додому не повернулася, місце знаходження Шевченко Н.В. не відоме.

 ЇЇ прикмети: зріст 160 см., тілобудова середня, волосся прямые довжиною до плечей, світло - русявого кольору, очі карі, ніс прямий, середній, губи середньої товщини, лице овольне.

  Була одягнена в довгу дубльонку коричневого кольору з капюшоном, чорні шерстяні колготи, джинсову коротку юбку чорні шкіряні високі жіночі сапоги. 
          При встановлені місця находження гр. Шевченко Наталя Євгенівна 15.05.1997 прошу Вас повідомити на нашу адресу: Любашівський РВ ГУМВС України в Одеській області. Телефони-804864-2-25-73 (черг. Час.), 804864-2-11-43, 2-12-20.

Під час виїзду слідчо-оперативної групи, був проведений огляд домоволодіння, була опитана мати Шевченко Н.Є. яка пояснила що її дочка останнім часом неодноразово не поверталась додому ночувати, а залишалась у свого приятеля Маковського Дмитра, як пояснив Дмитро 03.01.2012 року дійсно в нього дома ночувала Шевченко Н.Є. яка ранком слідуючого дня пішла самостійно додому. Встановлені свідки які 07.01.2012 року в обідній час на автодорозі Київ-Одеса в напрямку м.Одеса бачили Шевченко Н.Є. яка стояла біля кафе «Водолій».По встановленню місця знаходження гр.Шевченко Н.Є. перевірялися бари та кафе розташовані в с. м. т. Любашівка також перевірялися залізничні та автобусні вокзали. Орієнтовано особовий склад та громадськість на встановлення місцезнаходження зниклої Шевченко Н.Є.

 {ФОРМА=Написать письмо}

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

ВРозыске.ORG это сообщество добровольцев оказывающих помощь в розыске без вести пропавших людей. Если Вы разыскиваете старого друга, родственника, одноклассника, сослуживца или, не дай бог, ребенка - мы сделаем все что в наших силах чтобы Вам помочь. И у Вас есть причина нам доверять, потому что вместе мы обязательно найдем!

Разыскиваем людей которые способны делать добро другим, не ожидая ничего взамен. Мы знаем, что таких людей много. Однако их гораздо больше, чем мы пока знаем. Давайте объединять усилия, чтобы помочь тем, кто верит, ждет и надеется… → 

Возможно, Вы знаете такого человека...

Наше сообщество в:
Мы ВКонтакте  Мы в Facebook Следите за нами в Twitter   Мы в Youtube